מוזמנים ליצור איתנו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם

  אודות המשרד

  המשרד מטפל בתיקי משפחה בכל רחבי הארץ ומגיע לתוצאות יוצאות דופן תוך ניצול מקסימלי של האפשרויות העומדות ללקוח.

  המשרד מאמין במתן מענה אנושי מעל הכל ללקוח ובטיפול מקצועי מהרגע הראשון ועד לסוף ההליך תוך שיקוף מלא של המציאות.

  תחומי העיסוק של המשרד הינם רחבים ולמעשה מכסים את כל תחומי המשפחה ואף נושקים לתחום הפלילי בדמות אלימות במשפחה ולתחום ההוצל"פ בדמות עיכובי הליכים וצווי תשלומים.

  עו"ד רועי ברומר מאמין כי לכל לקוח מגיע יחס פרטני ואיכותי ונלחם עד למיצוי זכויותיו המלאות של הלקוח .

  משרד עו"ד ברומר אינו מאמין בקיצורי דרך ואף אם הדרך לעיתים ארוכה הסבלנות משתלמת כי התוצאות בהתאם.

  מוזמנים ליצור איתנו קשר

  נשמח לעמוד לשירותכם

   עורך דין מומחה לגירושין

   כאשר שני בני זוג מעוניינים לסיים את ברית הנישואין שביניהם ואף החליטו לבצע זאת בפן הכי ידידותי, הם יבחרו עורך דין מומחה לגירושין של גישור – בין אם נתיב יחידת העזרה ובין אם דרך בחירה של מגשר מחוץ ליחידת העזרה. הפרוצדורה של גישור עשויה להגן על ערוץ תקשורת פתוח בין שני הצדדים, לנהל דו שיח תוך כדי הרפיה של המתחים או של הכעסים וכן לתת בידכם שיח הגיוני, אשר במהלכו תגבשו יחדיו הסכמות בנושא הגירושין. עכשיו מה שנשאר הינו למצוא מגשר אשר יעזור בידכם להבין איפה שורש הבעיה ביניכם בכל היבט שהוא ואף להגיע לכדי מענה מוסכם על שני הצדדים. משמעותי ביותר למצוא מגשר אשר שני בני הזוג חשים בכימיה עמו, כדי שיהיה באפשרותם לשוחח תוך כדי שקיפות מלאה. באופן הזה הפרוצדורה של גישור תממש את היעד שלה ואף את כל הפוטנציאל, בצורה תכליתית ולא נמשכת כמו מסטיק, כאמצעי מיטבי אשר יביא לתום העימות של הגירושין בין שני הצדדים באופן הכי אפקטיבי. עליכם לתאם פגישה ביחד בקרב המגשר שמצא חן בעינכם, התרשמו ממנו ואף התחברו להרגשה במידה והינו איש המקצוע הנבחר להביא אתכם להסכמות והן בצורה זו תסיימו את הסגה של הנישואין שלכם ותחסכו עבורכם ועבור הצאצאים שלכם משאבי נפש והרבה כסף, עתה ובהמשך הדרך.

   מתן מענה אנושי מעל הכל ללקוח
   טיפול מקצועי מהרגע הראשון ועד לסוף ההליך
   יחס פרטני ואיכותי עד למיצוי זכויותיו המלאות של הלקוח

   עורך דין רועי ברומר

   מייסד המשרד

   בוגר תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן ובעל תעודות LLB ו- LLM – מצטיין דיקן. בעברו התמחות אצל כב' סגן נשיא ביהמ"ש השלום בת"א אילן דפדי.

   חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום