מוזמנים ליצור איתנו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם

  עורך דין לגירושים

  עורך דין לגירושים להבין לקראת מה הולכים

  זה ידוע שכל מהלך הכולל חוזה ובמיוחד בהליך גירושין זה יהיה מורכב וזה לא תמיד יהיה נעים לצדדים, אך אם תקבלו את מלוא המידע וכל אמצעי שיסייע לתהליך כמו יעוץ, הכנה או תמיכה תוכלו למנוע את מפח הנפש שעלול יהיה להתלוות לתהליך. הפשרות וההסכמות שתגיעו אליהן יכולות להתנהל ברוח טובה ובאווירה נעימה. ההסכם המשפטי בסופו של דבר הנערך בין בני הזוג ישפיע רבות על מהלך החיים שלהם ועל התא המשפחתי החדש שלהם. ההסכם כולל מגוון גדול של נושאים חשובים – כמו חלוקת הרכוש, תשלומי המזונות ועוד.

  עורך דין לגירושים לבחור בעורך דין מקצועי

  בתחום של דיני המשפחה, כידוע לא מדובר כאן בהדפסת חוזה טכני שיש רק לחתום עליו במהירות ואין מדובר במלחמה בה צריך לשאוף לנצח בכל מחיר או בתביעה משפטית מול עוולה, אלא מדובר באנשים, בילדים, בתא משפחתי רגיש ביותר, ולכן לעורך דין שיהיה לא רק חרוץ, מקצועי ומנוסה בתחום דיני האישות, אלא גם למידת האנושיות והרגישות שלו לנושאים מורכבים אלו תהיה אף השפעה מכרעת הרבה יותר. יש לזכור כי במסגרת חוזה הגירושין נכללים נושאים חשובים רבים שקשורים לתא המשפחתי הקרוב או הרחוק, נושאים כמו מה יהיו הסדרי הראייה והמשמורת על הילדים, מה תהייה המסגרת הכלכלית החדשה של המשפחה ועוד. בכל סעיף ישנם נושאים מורכבים רבים העלולים להשתנות או להתפתח עם הזמן ולהיות מורכבים אף יותר, ולכן כדי ליצור את הקרקע הנכונה והמתאימה, חשוב שעורך הדין שייצג אתכם בדיני המשפחה יהיה ערכי ומקצועי בכל שלב.

  עורך דין לגירושין לייעוץ המקצועי חשיבות רבה

  עורך דין לגירושים לייעוץ המקצועי חשיבות רבה גם בקבלת ייעוץ מקצועי בתחום הגירושין ניתן יהיה להסדיר הסכמים בצורה המכובדת ביותר. כך שבעיקר לעורך הדין שתבחרו יהיה ללא ספק משקל רב על ההליך כולו. אין ספק כי כל הקשור לתחום דיני המשפחה ובייחוד לתחום הגירושין יהיה תמיד הליך מורכב, לא פשוט וכולל סעיפים ונושאים רבים. עצם המחשבות על לעמוד מול תהליכים משפטיים יכול להקשות על כל אדם ולעורר בו חרדות וחששות רבים. אולם, כאמור ניתן להתגרש בכבוד ולעשות זאת ברוח טובה תוך כדי רגישות והתחשבות בכל צד ובעיקר בילדים.

  בתקופות מאתגרות לא מתפשרים – עורך דין מומחה לגירושין

  אם הגעתם להחלטה שהדרך הנכונה ביותר עבור שניכם היא סיום הנישואים ואתם עומדים בפני גירושים, חשוב לזכור כי על אף שהתהליך עלול להיות ארוך ומורכב- בהחלט ניתן לצלוח אותו ולאפשר לשני הצדדים שגרה שלווה, נחת ולמנוע תחושות אי וודאות או חשש מהעתיד.

  בעזרתו של עורך דין מומחה לגירושין, תוכלו לוודא כי ישנו מיצוי מלא של הזכויות שלכם בכל תחום והיבט של הגירושים – בין אם בפירוק ואיזון המשאבים המשותפים, נושא משמורת ומזונות ובין אם בהתנהלות מול בית הדין הרבני.

  רבים אינם מודעים לאפשרויות העומדות בפניהם, שכן ישנם הניזונים מסיפורים קשים של זוגות שכבר חוו את התהליך, ולכן מושרשת המחשבה שגם במקרה שלהם יחוו קושי רב וחוסר מענה ורצון לשיתוף פעולה מצד בן הזוג או המוסדות המעורבים. למרות זאת, אל לנו לשכוח כי כל מקרה לגופו והנסיבות הן שונות עבור כל אחד מאיתנו, ולכן החוויה של מישהו אחר עשויה להיות שונה בתכלית משלנו.

  אצלנו תקבלו שירות מסור ואישי, יחס פרטני ותומך תוך שיקוף המציאות כפי שהיא, ומענה לכל תהייה וצורך בכל שלב של התהליך. מאחר ואנו שמים דגש על הלקוח כפרט ועל רווחתו, אנו דוגלים בצליחת התהליך במלואו על פי הספר, וללא קיצורי דרך על מנת להבטיח כי כל תחומי המשפחה יכוסו באופן בו הלקוח ייהנה מכניסה רכה כמה שיותר לשלב הבא בחייו.

  על מה לשים דגש כאשר מחפשים עורך דין מומחה לענייני גירושין?

  ניתן לומר בביטחון כי אין תזמון מתאים או נוח לגירושים. ההחלטה להתחיל בתהליך מגיעה לרוב לאחר תקופה לא קלה הכוללת התלבטויות וניסיונות רבים לתקן את מה שנסדק בחיי הנישואים. מכאן, שתהליך הגירושים עצמו מתחיל ברגשות מעורבים רבים ולעתים לא פשוטים, ולכן מוטב לעבור אותו יחד עם איש מקצוע מנוסה ובקיא באתגרים העומדים בפני המבקשים להתגרש וכן בפתרונות והאמצעים העומדים לרשותם.

  כאשר הנכם נמצאים בחיפוש אחר עורך דין מומחה לגירושין, מומלץ להקפיד על מספר תכונות על מנת להבטיח את השלווה ושביעות הרצון שלכם בתום התהליך, שלמעשה מהווה את תחילת הפרק הבא בחייכם.

  בבחירתכם שותף מקצועי לתהליך, וודאו כי מאחוריו ניסיון רב במקרים דומים לשלכם, וכי שניכם שותפים מלאים בכל פרט ללא הפתעות לאורך הדרך. בדקו אם אתם מקבלים מענה לכל צורך שעולה, גם במקרים מפתיעים ובלתי צפויים.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום