מוזמנים ליצור איתנו קשר
נשמח לעמוד לשירותכם

  עורך דין הסכם ממון ראשון לציון

  עורך דין הסכם ממון ראשון לציון לקבוע את איכות החיים מבחינה כלכלית

  תחום עריכת הסכמי ממון הפך בשנים האחרונות לחוזה נפוץ ביותר ובעיקר הוא קשור להסכמים בין בני זוג הנערכים לפני הנישואים. חשוב היום יותר לבני זוג לקבוע גם את מערכת היחסים הכלכלית לפני הנישואין ולקבוע מראש את איכות החיים מבחינה כלכלית, ולכן רבים חותמים מראש לא רק על הסכם נישואין אלא גם על הסכם הממון, עורך דין הסכם ממון ראשון לציון.

  עורך דין הסכם ממון ראשון לציון מהו בעצם הסכם הממון

  הסכם ממון הוא חתימה על חוזה המפרט את כל הממון והרכוש ששייכים לכל אחד מבני הזוג בנפרד. כך הרכוש או הכסף של הזוג יהיה מבוטח במקרה של פרידה וחלוקת רכוש, ולמעשה ביהדות גם כאשר בני הזוג נישאים במעמד החופה הסכם הכתובה הוא למעשה הסכם של מחויבות וכן הסכם לאחר פרידה כדי להעניק לאישה זכויות כלכליות ולקבוע את חובת הבעל כלפי אישתו מבחינה כלכלית. אך, הכתובה היא מסמך חד צדדי שמציין את זכויות האישה בלבד, ואילו הסכם הממון הוא חוזה הדדי המחייב את שני בני הזוג, גם את האישה ולא רק את הבעל. הסכם זה נוצר בעיקר לאור מצב שיצר מציאות בה נצבר הון אישי או התפתחה קריירה משמעותית לכל אחד מבני הזוג ולכן כל צד שואף בכל אמצעי להגן על הרכוש שהצטבר הרבה לפני הנישואין. פעמים רבות מדובר בסכומי כסף ונכסים רבים מאד ובני הזוג מעוניינים להשאיר אותם ברשותם בלבד.

  עורך דין הסכם ממון ראשון לציון להתמחות בדיני משפחה

  בנישואין או במערכות יחסים, בזוגיות וכן בתא המשפחתי, הכל היום מורכב יותר וגם החוקים דורשים הבנה והתמחות רבה בכל הקשור לחוזים משפטיים ולדיני משפחה בנושא, אם זה לערוך הסכמים שונים הקובעים את חיי הנישואין, או לערוך כבר מהתחלה את חוזה הגירושין עם חלוקת ממון ורכוש, לקבוע את רמת החיים, כלכלת הילדים ועוד. הסכם הממון הוא עוד שלב שימנע תביעה משפטית או סכסוכים ומחלוקות לעתיד, וכך ימנעו מצבים של מפחי נפש. לכן לבחירה בעורך הדין שייצג אתכם עם הניסיון המקצועי ההולם, תהיה השפעה גדולה על תוצאות פסיקה של דיני תא המשפחתי שלכם והשפעה על איכות החיים.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום